Co musí váš obsah splňovat?

Žádný komerční obsah

Váš text nesmí obsahovat žádné promo na komerční subjekty. Projekt Cestovní rádce si zakládá na obsahu tvořeném cestovateli pro cestovatele! Jestliže si myslíte, že vaše společnost je pro naše čtenáře relevantní, kontaktujte mě a domluvíme se na přesných podmínkách. Každý promo článek bude tak i viditelně označen. 

Žádný zkopírovaný text nebo fotky bez svolení autora

Je přísně zakázáno kopírovat text do vašeho příspěvku z ostatních stránek bez svolení autora. Stejný postup platí i pro fotografie. Jestliže nemáte svou relevantní fotografii, můžete využít fotobanky (např.: Pexel nebo Pixabay), kde naleznete volně dostupné fotografie, které můžete volně používat 🙂

Pouze ověřené informace

Samozřejmě je pochopitelné, že si na některé informace ze svých cest nepamatujete, ale nikdy si do svého článku nevymýšlejte. Důležitá je důvěra ostatních cestovatelů k obsahu zde uvedeném. Jestliže si u něčeho nejste jistí, tak mi napište a rád vám pomůžu.

Co můžete zveřejnit?

Informace o zemích

Žijete v nějaké zemi? Fascinuje vás určitý stát? Dlouho se zajímáte o určitou zemi? Pak se se svými znalostmi podělte i s ostatními cestovateli a usnadníte jim tak jejich cestu nebo první kroky v jejich nové zemi. Zmínit můžete kromě obecných informací, zvyky, společenská pravidla, dýška, pracovní informace, právní záležitosti (pro motoristy, pro pracovní povolení)... prostě cokoliv, co vás napadne 🙂  

Předejte své cestovatelské zkušenosti

Máte tim na zajímavý výlet? Víte o netradičním místě? Podělte se o ně! Ať již jde o místo, případně tip na výlet v Česku nebo někde v zahraničí. Zároveň se můžete podělit s ostatními o obecné informace. Víte, na co si dát pozor v konkrétní zemi, jak zabalit kufr na dovolenou nebo jak ušetřit při nákupu letenky. Povězte to našim čtenářům!

Podělte se s čtenáři o čemkoliv vás napadne

Váš zamýšlený článek nezapadá do žádné rubriky a přece se týká cestování? Nevadí! Napište mi a článek určitě zveřejníme. Pouze si dejte pozor, aby článek splňoval obecné podmínky, zejména jeho promo čistota. 

KONTAKTUJTE MĚ

Možnosti, jak mě můžete kontaktovat

  • Kontaktní formulář
  • Přímý e-mail na:

tomas.jezek@cestovni-radce.cz

  • Sociální sítě